KONTAKTY

Zuzana Šperk - Zuzana Nagyová
Ku Bratke 1 (budova Priemstavu)
934 05 Levice
tel: +421 907 782 374 ( Nagy) +421 908 781 763( Nagyova

O NÁS

O nás

Po dlhoročných skúsenostiach v šperkárskej oblasti sme sa rozhodli v roku 2008 otvoriť maloobchodnú prevádzku. Myšlienka bola jasná, otvoriť malý obchod a ponúknuť ľudom krásne šperky a zabezpečiť im servis, ktorý v meste nie je.


Postupom času sme svoju činnosť rozširovali a v roku 2010 sme začali spolupracovať s jedným z najlepších a najväčších výrobcom obrúčok na Slovensku. Naša kolekcia obrúčok, ktorú máme na predajni je jedna z najkrajších a najrozsiahlejších v Levickom okrese. Je z nej možné vybrať až 200 variácií obrúčok. Každý mladomanželský pár si vedel a vie nájsť ten pravý vzor. Nie je pre nás problém vyrobiť aj obrúčky podľa požiadavky zákazníka respektíve podľa jeho predstavy alebo podľa fotky.


V roku 2013 sme rozšírili naše služby o gravírovanie a dekorovanie skla, sklenených predmetov a rôznych iných darčekových predmetov. Dekorujeme rôzne poháre, fľaše a iné sklenené predmety na rôzne príležitosti ako sú narodeniny, svadby, jubilejné príležitosti, športové podujatia, obecné slávnosti, stužkové a iné. Gravírujeme vignety a rôzne dekory na vínové fľaše podľa požiadaviek zákazníka a rôzne logá firiem na poháre a fľaše. Dekorujeme veľké sklá, sklenené výplne do nábytkov, dverí, kuchynských liniek a sklenené dvere na sprchových kútoch.


Koncom roku 2013 sme urobili väčšie investície do nových zariadení, aby sme rozšírili svoje služby a to zariadenie na gravírovanie - CNC frézu a laserovú gravírovačku. Tým pádom sme rozšírili svoju činnosť gravírovania do kovov, plastov, dreva, kože a rôznych iných materiálov.

Našou snahou je vytvoriť obchod a servisné stredisko, kde naši zákazníci nájdu všetko čo požadujú a potrebujú.